Професійна розробка КМД

Розробка креслень КМД (монтажних схем укладання настилів) є важливим етапом для ефективного застосування решіткового настилу. Правильно і професійно виконані монтажні схеми дозволяють Замовнику:

Зекономити кошти

Скоротити терміни виготовлення продукції

Полегшити транспортування та монтаж решітковго настилу

 

Завантажити приклад монтажної схеми решіткового настилу

 

Це досягається завдяки:

  • правильно підібраному типу настилу,
  • максимальній стандартизації решіток,
  • використанню оптимального розкрою решіткового настилу для зменшення кількості відходів,
  • правильному підбиранню необхідних вирізів під технологічне обладнання чи опорні конструкції та виконання креслень з урахування оптимальної технології виготовлення таких вирізів,
  • оптимізації кількості кріплень.

Інженери нашої компанії мають величезний досвід із розробки монтажних схем решіткового настилу, що дозволяє нам працювати із кресленнями будь-якої складності. Використання спеціальних програм забезпечує швидкі темпи та високу точність розробки КМД. Для зручності наших клієнтів ми працюємо із технічними завданнями у форматі: PDF, AutoCAD, ArchiCAD, Компас, Tekla…

Для найкращих результатів та максимальної точності при розкладці настилу, Замовник може передати в якості технічного завдання креслення КМД несучих конструкцій, на які опиратиметься настил. Чому необхідні саме креслення КМД? Як показує практика виготовлення металевих конструкцій, у 80% випадків на етапі розробки креслень КМД у креслення КМ вносяться значні або незначні зміни, такі як: зміни типів вузлів, перехід від монтажної зварки на болтові з’єднання, заміна деяких типів металопрокату, уточнення відміток і т.д. Все це може вплинути безпосередньо на решітковий настил і, як наслідок, призвести до необхідності проведення додаткових робіт із підгонки решіток безпосередньо на будівельному майданчику. В разі ж надання остаточних креслень КМД на металеві конструкції, наша компанія гарантує 100% співпадання настилу при укладанні його в проектне положення.

У разі відсутності у замовника креслень КМД або в разі укладки решіткового настилу не на металеві конструкції, інженери ТОВ «Завод решіткового настилу» розроблять схеми укладки решіток на підставі креслень КМ, КЗ або навіть на базі ескізних малюнків та максимально врахують всі необхідні деталі.

Більше того, у разі потреби, можливий виїзд інженерів-конструкторів для здійснення замірів безпосередньо на об’єкті будівництва.

Звертаємо Вашу увагу, що в разі замовлення решіткового настилу в нашій компанії, розробка креслень КМД здійснюється абсолютно безкоштовно. Також абсолютно безкоштовно працює технічна підтримка нашого інженерного центру, де ви можете в будь-який час проконсультуватись із спеціалістами щодо технічних питань застосування решіткового настилу.

Контакти інженерного центру у розділі «Контакти»

Дивіться також

Просічно-витяжний лист