Зварний та пресований настил з протиковзкими елементами

Металеві решіткові настили застосовуються при проектуванні і будівництві різноманітних промислових інженерних споруд. Безліч технічних майданчиків обслуговування, сходових маршів, переходів та інших частин об’єктів знаходяться не лише всередині приміщень, а й ззовні, будуючись під відкритим небом. Саме тому в місцях з несприятливими умовами, такими як: висока вологість, понаднормові опади, ожеледиця, проливання паливно-мастильних матеріалів чи мастил застосовується решітковий настил “Serrated”, який стане ідеальним рішенням для організації швидкого і комфортного доступу до будь-яких елементів промислової споруди.

Зварний решітковий настил “Serrated” – конструкційний елемент з додатковою протиковзкою поверхнею для будівництва трапів, сходових маршів, технічних майданчиків, переходів. Головна особливість настилів такого типу – пилоподібна робоча поверхня на несучих смугах, яка пропонує міцне щеплення взуття з решітковим настилом, що відповідає техніці безпеки на об’єктах з підвищеним ризиком ковзання та забезпечить надійні умови для безпечного пересування персоналу.

Незважаючи на те, що сам решітковий настил має прекрасні протиковзкі характеристики (особливо це стосується зварного настилу за рахунок крученого поперечного прутка), в деяких варіантах застосування настилу необіхдно надати решіткам додатковий захист від ковзання. В таких випадках несуча смуга решіткового настилу може бути виготовлена із зубами протиковзання.

Типи зубів протиковзання:

S4 - надає максимальний протиковзкий ефект.
S5 і S6 - два варіанти протиковзання типу «трапеція» мають однаковий протиковзкий ефект і відрізняються тільки технологією виготовлення. Найбільш поширеним є зуб S5.

Детальну інформацію та технічні характеристики решіткового настилу типу SERRATED Ви зможете знайти у відповідному розділі «Технічного довідника».

приклади використання

Дивіться також

Сходи (SPS)