Обрамлення для зварного і пресованого решіткового настилу

Щоб придати решіткам витонченого естетичного виду і створити ідеальні умови для монтажу решіткового настилу, торці несучих смуг можуть бути обрамлені різними способами. В залежності від місця встановлення решіткового настилу і його функціональних задач, слід правильно визначити тип обрамлення. На етапі розробки КМД спеціалісти компанії "ZRN" спроектують креслення, що відповідатимуть усім вимогам Замовника й підберуть найкращий варіант обрамлення для реалізації Вашого об'єкта.

Основні типи обрамлення настилу: 

ТИП А:

Стандартний тип обрамлення. Висота обрамлення дорівнює висоті несучих смуг. Використовується в більшості випадків.

ТИП B:

Висота обрамлення менша на 5 мм від висоти несучої смуги. Застосовується у випадку, якщо решітки укладається на опори із заокругленими внутрішніми кутами, які можу мішати встановити решітку в проектне положення.

ТИП C:

«Високе» обрамлення. Широко застосовується при монтажі решіток на промислових об’єктах. Даний вид обрамлення захищає від падіння вниз інструментів через краї площадок, а також від зісковзування ноги людини в технологічні проєми. В залежності від конкрених особливостей площадки висота обрамлення може досягати 200 або й більше міліметрів.

ТИП D:

Смуга обрамлення випущена вниз. Застосовується у випадках, коли необхідно підняти рівень настилу над опорними конструкціями, наприклад,  при перекритті каналів щоб вирівняти рівень настилу із загальним рівнем підлоги.

Спеціальні типи обрамлення для пресованого решіткового настилу

Окрім обумовлених вище типів обрамлення, для пресованого решіткового настилу застосовується також обрамлення всіх сторін настилу Т-образним профілем, який надає решітці більш естетичний і закінчений вид. Широко застосовується в настилах для вхідних груп супермаркетів, для перекриття дренажних каналів поверхневого водовідводу та інших цілей.

Обрамлення для стелажних решіток

Решітковий настил, що використовується в якості покриття стелажів, може мати спеціальні типи обрамлення:

Обрамлення торців решітки кутником, який одночасно є опорною частиною решітки. Найбільш популярний варіант для стелажних систем у зв’язку із легкістю виконання і відповідно, доступністю за ціною. Застосовується як для зварних так і для пресованих решіток.

Варіант обрамлення більш широкою смугою по контуру решітки із відповідними прорізами під несучі балки стелажа. Також застосовується як для зварних так і для пресованих решіток.