Сходові марші із решіткового настилу

Намагаючись надати клієнту максимальний сервіс та максимальний комплекс послуг, Завод решіткового настилу пропонує виготовлення, поставку та монтаж сходових маршів, огороджень, перил, драбин та інших металоконструкцій, що можуть бути потрібні клієнту разом із решітковим настилом нашого виробництва.

Добре знаючи ринок металоконструкцій, розуміємо як іноді буває складно клієнту замовити саме такі легкі конструкції на звичайних заводах металоконструкцій. Саме тому ми пропонуємо замовникам вирішити цю проблему…

Окрім того, у нашому інженерному центрі Ви можете замовити проектування таких металоконструкцій – достатньо надати лише загальні параметри сходової клітки чи сходового маршу, а також визначитись із типом металоконструкцій – решту зроблять наші інженери. Більше того, у разі якихось сумнівів у клієнта щодо застосування того чи іншого технічного рішення, можливий виїзд наших спеціалістів безпосередньо на об’єкт для зняття замірів і консультації клієнта на місці.…

За час роботи ми розробили велику кількість різноманітних рішень сходових кліток, маршів та драбин, тому більшість потреб клієнтів можуть бути задоволені практично одразу.

Сходові марші

Решітковий настил - ідеальний матеріал для виготовлення сходових маршів усіх типів. Основні переваги сходів, виготовлених з гратчастого настилу - легкість монтажу, привабливий, естетичний зовнішній вигляд, чудові протиковзкі характеристики, з якими не зрівняється будь-який інший матеріал. Сталевий решітковий настил дозволяє робити сходинки будь-якої форми і конфігуріції. Найбільш поширеними варіантами є прямі і гвинтові сходи.

Дивіться також

Решітковий настил