Зварний решітковий настил – основний тип решіткового настилу

Свою назву отримав завдяки способу виготовлення – несучі смуги з’єднуються з поперечними прутками методом ковальсько-пресового зварювання. Таким чином досягається монолітна конструкція настилу, що дозволяє без проблем у разі потреби доробляти решітковий настил в умовах будівельного майданчика без втрати жорсткості конструкції… 

Не секрет, що під час великого будівництва час від часу мають місце неспівпадіння та неточності між різними розділами технічної документації, які призводять до того, що виготовлений решітковий настил вимагає доробки прямо під час монтажу. І власне у таких ситуаціях проявляються найкращі характеристики настилу – за допомогою звичайної кутової шліфмашини настил можна розрізати, відрізати, зробити додатковий отвір і решітка не втратить своїх якостей!

Окрім того, завдяки тому, що з’єднувальним елементом між несучими смугами є спеціальний кручений пруток, зварний решітковий настил має прекрасні протиковзкі  якості.

Завдяки цим характеристикам зварний решітковий настил визнаний стандартом у промисловому будівництві.

 

У зварному решітковому настилі, так як і у пресованому, все навантаження сприймають несучі смуги, а поперечний кручений пруток служить лише для того, щоб утримувати несучі смуги у вертикальному положенні.

Зварний решітковий настил ZRN виготовляється згідно норми DIN 24537-1, а всі технічні параметри відповідають стандарту RAL GZ-638.

Також відповідно до норми DIN 24531-1 із зварного решіткового настилу виготовляються сходинки.

Із детальнішою технічною інформацією, такою як навантаження, ваги, типи обрамлень і т.д. Ви завжди можете знайти у нашому розділі «Технічний довідник», а почитати цікаві факти і новини про гратчастий настил і ринок металоконструкцій завжди можна в розділі «Статті».

приклади використання

Дивіться також

Пресований решітковий настил (PR)