Ось чому ZRN

ТОВ «Завод решіткового настилу» - єдине українське підприємство, що спеціалізуються виключно на розробці і виробництві гратчастого настилу різних видів для потреб аграрних підприємств, виробничих компаній, підприємств нафтогазової та хімічної промисловості, комерційних компаній та цивільного будівництва. Оскільки, на відміну від конкурентів, це наш єдиний напрямок діяльності, можемо сміливо твердити:

Про решітковий настил ми знаємо все!

У 2017 році компанія "ZRN" рішуче ввійшла на ринок решіткового настилу і в рекордні терміни створила сучасне, високоякісне виробництво комірчастих решіток. "Завод решіткового настилу" власноруч проводить й контролює усі етапи виробництва, що у поєднанні з комплексною базою заводу загальною площею 8 000 м2, дозволяють реалізувати замовлення будь-якої складності у найшвидші строки.

Ми пропонуємо найширший асортимент продукції, причому саме популярної продукції, яка користується попитом на ринку, наприклад, «важкі» решітки або решітки з маленьким кроком. Наше обладнання дозволяє виробляти решітки з несучими смугами від 20х2 мм до 70х6 мм і комірками від 25 мм до 101 мм, а також з усіма відомими видами зубів протиковзання.

Організація виробництва за новітніми стандартами, модернова модель управління, кваліфіковані кадри, особливий підхід до наших Замовників з найвищим рівнем обслуговування, сертифікована продукція згідно європейських норм та високих внутрішніх стандартів контролю якості решіткового настилу - дозволили завоювати не лише український ринок металоконструкцій, а й стати надійним експортером у такі країни як:  Франція, Італія, Нідерланди, Великобританія та країни СНД. Сьогодні ж відкриваємо перспективи й налагоджуємо співпрацю на ринках Польщі, Словаччини й Чехії.

За рахунок безпосередньої близькості до заводу гарячого цинкування і, практично, безвідходного виробництва за системою повного циклу, вузької спеціалізації, що дозволяє відкинути усі додаткові і необов'язкові витрати ми можемо запропонувати клієнтам найвигідніші ціни на ринку України.

Першокласний, конкурентоспроможний продукт, який відповідає усім сучасним нормам якості є основою компанії "ZRN". Та головною метою роботи ми вбачаємо унікальний сервіс для наших клієнтів, що принесе задоволення кожному, хто завітає до нас. Ми не продаємо решітковий настил - ми продаємо гарантію якості, спокій та впевненість у кожному кроці. 

Місія

Основне кредо нашої діяльності - Клієнт завжди отримує більше, ніж очікує. Ми прагнемо бути не просто постачальником гратчастого настилу, а компанією, яка надає повний спектр послуг пов'язаних з настилом такого типу: від проектування і виготовлення конструкцій до їх монтажу. Оскільки продукт преміум-класу це не лише якість виготовленої продукції, але й високі стандарти обслуговування клієнта, компанія «ZRN» ставить особливий акцент на комфорт у співпраці з нашими Замовниками і Партнерами. Вся наша увага спрямована на клієнта і в рамках співпраці ми пропонуємо:

 • затишний офіс, де можна спокійно обговорити деталі замовлення за чашкою смачної кави;
 • приємні менеджери, які нададуть експертну консультацію і обслужать Вас з щирою усмішкою;
 • професійна розробка документації згідно державних стандартів і галузевих норм, що дозволяє забути про проблеми з контролюючими органами під час будівництва і подальшої здачі об'єкта в експлуатацію;
 • телефонний і онлайн сервіс клієнтської підтримки в режимі 24/7;
 • тільки наші співробітники готові приїхати на виміри або наради в будь-який зручний для Вас час, а якщо для прискорення термінів виконання замовлення або монтажу решіткового настилу потрібно працювати у вихідний або святковий день - ми будемо працювати;
 • готову продукцію, навіть в найбільших масштабах, «ZRN» доставить в будь-яку точку на карті. Всього лиш вкажіть куди відвантажити товар, а про транспортування ми подбаємо самі;
 • зробивши замовлення у нас, Ви автоматично отримуєте гарантію для кожної решітки на 30 років! 
Відкрийте для себе решітковий настил "ZRN", і Ви назавжди залишитесь нашим прихильником, а ми станемо надійною опорою у Вашому бізнесі.

Колектив

Для досягнення цього у нас сформована молода, однак дуже мотивована та професійна команда менеджерів, інженерів, висококваліфікованих працівників, які в стані не просто виготовити вчасно та якісно продукцію з решіткового настилу, а й надати сервіс найвищого рівня на всіх етапах будівництва - від проектування до монтажу. 

Відкриті ваканасії

Бажаєш стати частиною наймасштабнішого виробника решіткового настилу в Україні?  Високооплачувана робота у Львові на заводі "ZRN" чекає тебе!

Ми пропонуємо роботу у молодій, сильній команді професіоналів, де кожен зможе досягти омріяних кар'єрних висот! Тож запрошуємо талановитих людей у дружній колектив. Надсилайте резюме на пошту yap@zrn.com.ua або ж телефонуйте за номером +380 93 65 87 636 та отримуйте гідну роботу вже сьогодні! 

  Наші клієнти

  Географія постачань решіткового настилу "ZRN" розширюється кожного дня. Сьогодні ми є лідерами з виготовлення зварних решіток в Україні, а також відкриваємо нові переспективи на ринках Європи, Росії та  Азії. Число партнерів компанії "ZRN" помітно зростає, а також крок за кроком розширюється наша диллерська мережа. Партнери та Замовники нам довіряють, адже "Завод решіткового настилу" вже за перший рік виробництва зарекомендував себе на сучасних об'єктах як надійного виробника решіткового настилу з високоякісною продукцією та найкращими цінами на ринку.    

  Сертифікати

  Решітковий настил "ZRN" відповідає усім європейським нормам DIN 24531, DIN 24537, RAL-GZ 638, американському національному стандарту MBG 531-09, а також перевершує їх в частині допусків і відхилень. Гаряча оцинковка решіток проводиться на кращому заводі гарячого цинкування в Україні і повністю відповідає як ГОСТ 9.307-89 так і ISO 1461: 2009. Сертифікована продукція, в поєднанні з високими внутрішніми стандартами контролю якості кожного етапу виробництва, дозволяють постачати ідеальну продукцію крім України ще в 12 країн світу. 

  СЕРТИФІКАТ ISO 3834

  Сертифікат відповідності вимогам системи якості зварювальних робіт ISO 3834

  pdf470.46 KB

  СЕРТИФІКАТ EN 1090

  29 Квітня 2021

  Сертифікат відповідності вимогам стандарту EN 1090

  pdf4.04 MB

  СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ СТАЛЕВОГО БУДІВНИЦТВА

  2 Жовтня 2020

  PDF295.32 KB

  СЕРТИФІКАТ ЛЬВІВСЬКА ТОРГОПО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА

  26 Червня 2020

  Сертифікат про те, що ТОВ "ZRN" є дійсним членом Торгово-промислової палати України

  jpg541.51 KB

  ТЕХНІЧНІ УМОВИ

  25 Лютого 2020

  Технічні умови: ТУ У 25.1-41336154-001:2019 Решіткові настили сталеві зварні типу SP Сходинки із зварного решіткового настилу SPS "ZRN"

  pdf2.45 MB

  СЕРТИФІКАТ РЕЄСТРАЦІЇ ВІДПОВІДНОСТІ

  2 Грудня 2019

  Сертифікат відповідності систем менеджменту якості ISO 9001:2015

  jpg573.01 KB

  Сертифікат відповідності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

  30 Листопада 2017

  Сертифікат відповідності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

  jpg2.71 MB

  Сертифікат українського центру стального будівництва

  30 Листопада 2017

  Учасник асоціації українського центру стального будівництва

  jpg429.42 KB

  наш девіз

  Клієнт завжди отримує більше, ніж очікує!

  Спробуйте, і Ви назавжди залишитесь нашим прихильником, а ми станемо надійною опорою у Вашому бізнесі.