31 Липня 2018

Пам'ятаєте як ми робили решітки рік тому? А тепер порівняйте як ZRN виготовляє зварний решітковий настил сьогодні!

В одному з інтерв'ю на сайті Українського Центру Сталевого Будівництва згадувалось, що компанія "ZRN" стрімко набирає оберти, завдячуючи новітнім технологіям та сфокусованому вектору розвитку. "В 2017 році на ринок решіткового настилу України різко вийшла нова компанія - Завод Решіткового Настилу, яка змогла за короткий час організувати сучасне виробництво й сформувати пул постійних клієнтів і партнерів для активного розвитку." - акцентується у ліді статті. www.uscc.ua

Саме цей рік став для нас рішучим, й водночас, відповідальним кроком. Адже за такий короткий період, спільною наполегливою працею і чітким розумінням завдань, "Завод решіткового настилу" ввів у дію більше 20-ти верстатів, ліній, пресів..., а площа заводу збільшилась з 700 м2 до 5000 м2. Чи візьмемо ми паузу на цьому? Звісно, що ні! Компанія "ZRN" кожного дня прямує вперед, досягаючи поставлені цілі, й приймає нові виклики.

Тим часом Клієнти, Парнери, Замовники - стають для нас справжньою підтримкою і дозволяють зрозуміти, що ми рухаємось вірним шляхом. Тому саме для Вас підготували нове відео, що підкреслює процвітання компанії, а також попит і популярність зварного решіткового настилу.

Ну що ж, приємного перегляду!

А так ми виготовляли решітковий настил напочатку

Дивіться також

Вітаємо колег з Днем бухгалтера!