16 Січня 2019

19-21 лютого відбудеться наймасштабніша в Україні агропромислова виставка "Зернові технології". Під час події буде реалізована насичена програма за участю вітчизняних та іноземних виробників й експертів у галузі аграрного сектору, що надасть можливість усім сучасним аграріям знайти оптимальні рішення для поставлених задач.

"Зернові технології 2019" - 9 міжнародна виставка в галузі агропромислового комплексу, яка об'єднує провідних виробників та дистриб'юторів у комфортному форматі. Подія формує масштабний агропромисловий форум і пропонує інноваційні рішення для виробництва, зберігання, транспортування й переробки зернових, круп'яних, бобових й олійних культур.

Команда міжнародних виставок «Зернові технології» (www.grainexpo.com.ua), Agro Animal Show (www.animal-show.kiev.ua) та «Фрукти. Овочі. Логістика» (www.freshexpo.kiev.ua) вже розпочала підготовку до нового аграрного сезону у 2019 році, адже саме на початку сезону аграрії підписують контракти на цілий рік. 

Значний досвід організаторів та сучасний виставковий комплекс створюють оптимальні можливості  для діалогу між виробниками технологічних рішень, фахівцями сільськогосподарських підприємств, керівниками господарств різних категорій та представниками влади. Це сприяє ефективному пошуку нових партнерів, обміну сучасним досвідом та просуванню світових трендів на ринку України. Загалом очікується до 550 компаній-учасниць та близько 20 тис. відвідувачів!

Варто зазначити, що агровиставка «Зернові технології 2019» проходить одночасно з міжнародними виставками «Фрукти. Овочі. Логістика 2019» та Agro Animal Show 2019. Аграрні виставки проходять під спільним брендом «АгроВесна 2019». Саме комплексний підхід до організації виставкових проектів дозволяє операторам вітчизняного ринку знайти оптимальні рішення для підвищення ефективності як вузькоспеціалізованого, так і диверсифікованого агробізнесу.

У 2019 році на виставці буде широко представлене обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції більш ніж 500 компаніями з України та закордонних країн, що посідають провідне місце на вітчизняному та міжнародному ринках.

Ще однією перевагою виставки є насичена ділова програма, яка включає галузеві  форуми, конференції, семінари та майстер-класи. (Ознайомитись з програмою виставки)

Сьогодні ж, команда "Заводу решіткового настилу" з ретельно готується до виставки "Зернові технології 2019" і з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами. На стенді компанії "ZRN" Ви зможете детальніше дізнатись про решітковий настил та його застосування у сталевому будівництві, зрозуміти переваги настилу такого типу перед аналогами, побачити нові взірці, розроблені "Заводом решіткового настилу” спеціально для потреб сучасних об’єктів, та відчути наші решітки у дії! Отже,

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м.Київ, Броварський пр-т, 15
Організатор: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»
Співорганізатор: IFWexpo Heidelberg GmbH

(Матеріал підготовлено на основі ресурсу www.grainexpo.com.ua)

Дивіться також

Решітковий настил чи ПВЛ?