16 Липня 2018

Нагадаємо, що 16 липня українці відзначають День бухгалтера, а сам термін і професія з’явилися ще у XV столітті у Німеччині.

Немає ніякої іншої професії, яка б так гармонійно об'єднувала розсудливість і спонтанність, вируючі емоції і незворушну стриманість, тонку інтуїцію і точний розрахунок.

Колектив “Заводу решіткового настилу” щиро вітає усіх бухгалтерів з професійним святом і бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя у житті та нескінченної любові до чисел. Хто, як не Ви, підсумує прибутки й витрати, прорахує зарплати й аванси, зробить квартальні звіти… Сердечно дякуємо за сумлінну, важку працю, адже без Вашої відданості і недоспаних ночей життя компанії просто неможливе.

Нагадаємо, що 16 липня українці відзначають День бухгалтера, а сам термін і професія з’явилися ще у XV столітті у Німеччині. То ж не забудьте привітати близьких, рідних і знайомих, зробивши жест вдячності за відповідальну і значущу працю, адже економічне процвітання будь-якого підприємства чи держави тримається на плечах бухгалтера.

Дивіться також

Решітковий настил ZRN на будівництві M.V. Cargo