ТОВ «Завод Решіткового Настилу» уже три роки на ринку займається виробництвом та постачаннями решіткового настилу, а віднедавна було введено в експлуатацію високотехнологічне потужне обладнання для виробництва зварної арматурної сітки для застосування у різного роду будівельних роботах. Вся продукція компанії – важкі й легкі зварні арматурні сітки мають високу якість.


Динаміка, яка супроводжує нас з дня в день, вимагає все більше інновацій в кожній зі сфер нашого життя. Це стосується в тому числі й будівництва.


Все частіше й частіше від будівельників вимагається здешевлення процесів, оптимізація будівництва. А оскільки матеріали повинні бути міцними та надійними й водночас дешевими та зручними у використанні, наші клієнти все частіше обирають уже готову арматурну сітку.
Сьогодні металева сітка є популярним матеріалом, який використовується при будь яких будівельних роботах широко в світі.


ІСТОРІЯ
Посилювати будівельні конструкції за допомогою металевих прутків почали французи в другій половині ХІХ століття. Один садівник на ім'я Жозеф був засмучений постійними збитками, які відбувалися через крихкість квіткових горщиків. Цей факт навів його на думку, що в глиняну масу можна вставити залізний кістяк, і в 1867 році запатентував свій винахід. Хоча є відомості, що кількома роками раніше штукатурних робіт майстер родом з Англії побудував будинок, застосовуючи технологію армування, але патент оформляти, не став. Заповзятливий садівник не зупинився на досягнутих цілях і продовжив експерименти в сфері армування різних конструкцій. у результаті він оформив авторство на мости, плити, балки і т. д. Звичайно, ці вироби не зрівняються по міцності та інших характеристиках із сучасними конструкціями, але, тим не менше, початок армуванню було покладено майже 150 років тому.


Завод решіткового настилу виготовляє зварну арматурну сітку  з арматурних прутків, розташованих в двох взаємно-перпендикулярних напрямках і зварених в місцях їх перетину методом точкового контактного зварювання. 
 

Дивіться також

Характеристики арматурної сітки