Що пропонуємо?

Арматурна сітка — це важливий елемент будь-якої конструкції, основною функцією якої є забезпечення міцності та високих експлуатаційних характеристик. Кожен фахівець знає, що високоякісний процес, починаючи від укладання магістралей  чи доріг монолітного будівництва до виготовлення огорож чи парканів чи просто у ремонті.

Армуюча сітка «Завод Решіткового Настилу», ціна якої є конкурентною на ринку гарантує відмінну якість та міцність на довгі роки. Види арматурної сітки можна класифікувати за різними характеристиками: за формою та розмірами комірок, за товщиною матеріалу, за точністю зварювання та інші. Ціна армуючої сітки залежить від характеристики матеріалу. Виготовлення такого роду продукції відбувається відповідно до вимог та стандартів.

Важка арматурна сітка широко застосовується у складних залізобетонних конструкціях та армування під  важку кладку. Арматурна сітка 100х100 є найбільш поширеним розміром такого виду.

Сітка для стяжки підлоги використовується для зміцнення покриття. Армована сітка для стяжки підлоги забезпечує вищу експлуатаційну якість бетону та попереджає дефекти покриття підлоги. Оскільки, бетон є крихким матеріалом та будь-які навантаження можуть пошкодити його. Армування дозволить уникнути багатьох неприємностей. Армування стяжки підлоги виконується за допомогою зварної сітки з осередком 100х100, 150х150 або 200х200 мм.

Сітка дорожня використовується для армування шарів дорожнього покриття. Її використання доцільне як для доріг загального користування, так і для доріг з великим навантаженням, тому сітка вирізняється високими характеристиками. Постачання дорожньої сітки відбувається у  рулонах. Розміри чарунок дорожньої сітки: 75х75 або 100х100 мм. Армування дорожньою сіткою скорочує витрати на будівництво, збільшує термін служби дороги та зменшує ефект колійності.

Сітка кладочна найбільш затребувана у будівництві та зміцненні бетонної чи цегляної кладки для протидії появі тріщин. При виборі кладочної сітки варто звертати на її параметри: форма комірок (квадратна чи прямокутна), розмір (від 10 до 25 см), діаметр прутків (від 5 до 8 мм).

приклади використання

Дивіться також

Характеристики арматурної сітки