Чому арматурна сітка?

Невпинний розвиток щодня диктує нові правила, що торкаються кожної сфери нашого життя. Інновації, що оптимізують процеси та підвищують ефективність роботи є необхідністю. Сфера будівництва є однією з них. Основною задачею будівельників сьогодні є не лише покращення будівництва, але й здешевлення процесів. При цьому всі матеріали повинні зберігати міцність та надійність та бути легкими і зручними у використанні. Саме тому, арматурна сітка є популярною на сьогоднішній день. Зварна арматурна сітка в попиті, оскільки спрощує та пришвидшує процеси будівництва.

ТОВ «Завод Решіткового Настилу» виробляє та постачає решітковий настил протягом  3 років, а віднедавна й армовану сітку для будівництва. Продукція, виробництвом якої займається компанія — це важкі й легкі арматурні сітки. Арматурна сітка виробляється на сучасному обладнанні, що гарантує високу якість та надійність продукції. Армуюча сітка є загальновизнаним та поширеним матеріалом, що використовується при будь-яких будівельних роботах. Наші клієнти все частіше обирають готову арматурну сітку. 

 

Утім, повернемось назад, з чого все почалось. Саме французи почали використовувати металеві прутки для посилення будівельних конструкцій ще в другій половині ХІХ століття. А все почалось від Жозефа — садівника, котрий боровся з постійними збитками через крихкість квіткових горщиків. Попри невдачі, Жозеф знайшов розв'язання своєї проблеми: в глиняну масу можна вставити залізний кістяк, що справді спрацювало. А вже у 1867 році він запатентував свій винахід. Хоча, існують факти, що майстер штукатурних робіт з Англії, кількома роками раніше використав технологію армування, побудувавши будинок.

Втім, так і не запатентувавши свій метод. Завзятий садівник не зупинявся на досягнутих цілях та продовжував експерименти сфері армування різних конструкцій. Результат не забарився, Жозеф оформив авторство на мости, плити, балки і т.д.  Звісно, тогочасні вироби не можуть порівнюватися за міцністю та іншими характеристиками зі сучасними конструкціями, але саме це послужило початком армуванню ще 150 років тому.

Завод решіткового настилу виготовляє арматуру, що являє собою сітку утворену з дротів, розташованих в двох взаємно-перпендикулярних напрямках і зварених в місцях їх перетину методом точкового зварювання. Виготовляють їх з низьковуглецевого холодно та гаряче катаного дроту періодичного профілю ВР-1, а також з арматури марки А500С або В500С діаметрами від 5 мм до 16 мм. перпендикулярно розміщені між собою прутки, з відповідним кроком між ними. 

Основною характеристикою такої сітки є розмір сторони комірки по осях і діаметр дроту. За розмір сторони комірки сітки приймають відстань між осями сусідніх поздовжніх і поперечних дротів. Максимальна ширина полотна до 2000 мм.

Періодичний профіль забезпечує великий коефіцієнт тертя, це особливо важливо при використанні сітки в будівництві при армуванні стяжок і цегляної кладки. Фіксація арматури в місцях контакту виконується точковою зваркою. Основне завдання даного виробу — це збільшення конструкційної міцності окремих виробів чи споруд. Вона поділяється по діаметру та розміщенні паралельних та перпендикулярних прутків, та по інших параметрах.

Готова армована сітка зменшує трудовитрати під час будівництва та гарантує відмінну якість. Рішення купити арматурну сітку — це ціна, за яку отримуєте результат, шляхом оптимізації будівництва.
 

що ми зробили

приклади використання